Rod Benoni

Informace pro podnikatele | Turistika a informace pro turisty | Zdraví, fitness, nemoci | Živá i neživá příroda | Historie, dějiny a dějepis | Antikvariát a bazar

Redakční služby, psaní textů na zakázku | Redakční blog ToSiPiš.cz | Kontakt | Nakladatelství NZB


Všechna práva vyhrazena © abcRedakce.cz | Rešerše, tvorba obsahu, publikování, propagace

Využijte náš projekt ke svému užitku

V souvislosti s naším projektem se snažíme zmapovat současné potomky rodu Benoni. Pokud je to ve Vašich možnostech, ocenili bychom vaši pomoc s vyplněním krátkého dotazníku, který si můžete stáhnout níže, vyplnit a odeslat e-mailem.Informace nám ale klidně můžete napsat i přímo do e-mailu, bez jakéhokoli formuláře.


Nakladatelství NZB v nedávné době již vydalo unikátní vzpomínkovou knihu Josefa Benoniho Příběhy ze starého Lanškrounska. Do budoucna bychom rádi zveřejnili ještě dvě další tištěné publikace, zaměřené na historii rodu Benoni. Do doslovu každé knihy plánujeme zařadit malý medailonek o historii příslušné části rodu, případně i o aktivitách potomků žijících v současnosti (pokud o to dotyční projeví zájem).

 

Máte-li nějaké umělecké aktivity a stáli byste o to, abychom v závěru takové knihy zmínili vaše jméno s krátkou poznámkou o vaší činnosti (např. ve smyslu: „praneteří XY je …“), prosím sdělte nám to. Pro náš projet to rozhodně bude velice zajímavé, neboť tím ještě více vyniknou činorodé aktivity celého rodu.


Pokud provozujete nějakou živnost a chtěli byste náš projekt podpořit finančně (třeba formou inzerce v závěru některé připravované knihy), kontaktujte nás prosím, abychom domluvili konkrétní možnosti a podmínky. Předpokládáme, že celkově se jednotlivé knihy dostanou do rukou velkému množství čtenářů. Stovky dalších se podívají na web www.RodBenoni.czspřízněné webové stránky, kde naše knihy propagujeme.


Věříme, že náš projekt bude ve výsledku přínosný pro každého tuzemského nositele jména Benoni. Naši předkové jsou součástí našeho osobního dědictví, aniž si to možná uvědomujeme. S pomocí projektu Rod Benoni můžete část tohoto svého dědictví objevit.


Vzniknou-li z vaší strany nějaké doplňující dotazy, rádi vám na ně odpovíme. Pokud si přejete, abychom vás o vydání připravovaných knih informovali, sdělte nám prosím váš kontakt. Rádi vás o vývoji našeho projektu budeme informovat.

Sponzoři projektu

Jak ušetřit na provozu auta

Motorová aditiva Flashlube
šetří náklady na provoz automobilu

Dovolená Česká Kanada a Slavonice - ubytování

Levná a příjemná dovolená
Romantické Slavonice a Česká Kanada